Курсовая работа: Мотивація персоналу готелю, її роль та значення

Міністерство освіти і науки України

Харківська національна академія міського господарства

Житлово-комунальний технікум

КУРСОВА РОБОТА

«Мотивація персоналу готелю, її роль та значення»

на прикладі готелю «Харків» міста Харкова

з предмета «Основи менеджменту»

Виконала: студентка групи 4-ГГ-1

Н. Є. Мотузщенко

Перевірила викладач

І. М. Романько

Харків-2007

ПЛАН:

Вступ

1. Характеристика готелю «Харків» міста Харкова.

2. Мотивація персоналу готелю, її роль та значення.

2.1. Поняття мотивації та її зміст.

2.2. Мотиваційні теорії.

2.3. Роль заохочення та стягнення в ефективності мотивації.

Возможно вы искали - Контрольная работа: Системное исследование и факторный анализ систем управления

2.4. Мотивуючі чинники, принципи впливу на мотивацію персоналу.

Висновок

Список використаної літератури

ВСТУП

Поняття мотивації тісно зв'язано з проблемою керування персоналом. Нові економічні відношення, породжені перехідним періодом, висувають і нові вимоги до персоналу. Це не тільки підбір, навчання і влаштування кадрів, але і формування нової свідомості, менталітету, а отже, і методів мотивації.

До останньго часу мотивація як рушійна сила поведінки, як усвідомлене прагнення людини до успіху, не була самостійним об’єктом дослідження, що не можна вважати правомірним. На практиці жодна угода або рішення не можуть бути укладеними й реалізованими без залучення до цього певної кількості працівників з притаманними їм поглядами, переконаннями, цілями й принципами.

Похожий материал - Реферат: Паблік рілейшнз в органах влади

Вивченя проблеми мотивації трудової діяльності має як теоретичне, так і пряме практичне значення. Від того, як розуміє той чи інший працівник свою трудову діяльність і якими мотивами він керується, залежить його ставлення до роботи. Вивчення внутрішніх механізмів мотивації у готелі виступає основою для створення ефективної праці для тих, хто дійсно прагне реалізувати свої здібності та можливості, хто щіро зацікавлений своєю працею і результатами діяльності готелю.

Завданя мотивації полягає в приведенні в дію можливостей працівника, пов’язаних з його майстерністю, освітою та фаховою підготовкою, розвитком трудового потенціалу, прагненям до самореалізації. Мотивів діяльності безліч, їх не перерахувати, вони не відзначаються стабільністю, можуть мати різне значення для кожного працівника. З урахуванням цього керівник повинен вміти вокористовувати свої знання для спонукання своїх працівників до праці, які б враховували в найбільшій мірі їх психологічні та фізіологічні потреби.

Отже, щоб глибоко розуміти поведінку працівників та впливати на неї належним чином, керівнику готелю потрібно володіти теорією й методами мотивації в повному обсязі, вміти визначати причини низької продуктивності праці й ефективно мотивувати працівників до ії підвищення.

У своїй курсовій роботі я і хочу розглянути мотивацію як важливу складову у керуванні персоналом на прикладі готелю «Харків» міста Харкова.


1. ХАРАКТЕРИСТИКА ГОТЕЛЮ «ХАРКІВ» МІСТА ХАРКОВА

Готель «Харків» був збудований архітектором Г. А. Яновицьким у 1936 році. Спроектована ним будівля вважається шедевром архітектури. На всесвітній виставці у Парижі у 1937 році проект готелю отримав самі високі оцінки. На сьогоднішній день готель «Харків» є прикрасою міста, він вклав немало надзвичайних сторінок в його історію.

Розташований у центрі міста, готель «Харків» зручно з’єднаний транспортними засобами зі всіма районами міста, знаходиться у п’яти кілометрах від залізичного вокзалу та у вісімнадцяти кілометрах від аеропорту. Добре обладнанний, з чудовими сучасними номерами, з висококваліфікованими кадрами, готель по праву є одним з найкращіх у місті Харкові.

Готель «Харків» складається з декількох корпусів. Один з цих корпусів має 16 поверхів. У цьому корпусі найсучасніші номери, які обладнані великою кількістю техніки. Також у готелі почали вводити нові технології: двері вікриваються не ключем, а спеціальною магнітною карткою. Такі двері не тільки сучасні, але й запобігають крадіжкам, тому що вони з’єднані з комп’ютером та відеокамерами. На них записується, хто і коли входив та виходив з номеру.

Персонал готелю «Харків» завжди рад прийняти та обслужити своїх гостей з притаманною для нього традиційною украінською гостиннистю. У службі прийому і обслуговування готелю гостям можуть запропонувати організацію цікавих екскурсійних програм по місту та його околицям. Також у готелі ви можете замовити кваліфікаційних гідів-перекладачів, транспортне обслуговування та аренду автомобілю.

Ще у готелі є такі послуги, як:

· конференц-зал;

· сауна;

· басейн;

· спортивна зала;

· автостоянка;

· ресторани «Континент» і «Сьоме небо»;

· салон краси «Континент».

На поверсі існують такі додаткові послуги:

· прокат холодильнику, телевізору, праски, вентиляору;

· прання та прасування речей;

К-во Просмотров: 1788