Отчет по практике: Організація бухгалтерського обліку на підприємстві ТзОВ Авто-Лайф

Київський кооперативний економіко-правовий коледж

Спеціальність №5.050111

“Бухгалтерський облік”

З в і т

з технологічної практики

студента ІІІ курсу групи Б-13

Романченко Олександр Володимирович

Період практики: з 5.04. по 2.05. 2004р.

Місце практики:

ТОВ “Авто-Лайф”

Керівник практики

від організації ___________ _____________

підпис прізвище

Возможно вы искали - Реферат: Бюджетные системы (Шпаргалка)

Керівник практики

від коледжу ____________ Кравцова Л.Л

підпис прізвище

Похожий материал - Контрольная работа: Учетная политика для налогового и бухгалтерского учета

Київ-2004

Тема 1. Вступ. Організація бухгалтерського обліку на підприємстві, організації.

Організаційно – економічна характеристика ТзОВ “Авто-Лайф”

“Авто-Лайф” –– це сучасне підприємство по ремонту й обслуговуванню легкових і комерційних автомобілів. Автосервіс розташований на площі 2558 м2 . спеціалізовані ділянки і пости оснащені професійним устаткуванням, інструментом і інформацією. Усе це, у сполучені з сучасними технологіями і кваліфікованим персоналом, створюють умови для якісного ремонту практично будь-якого автомобіля.

Основні напрямки діяльності “Авто-Лайф” –– це продаж автомобілів; сервісне обслуговування, ремонт легкових і комерційних автомобілів; оптова і роздрібна торгівля запасними частинами Bosch, Lemforder, Sachs, Boge, Lukas, оригінальними запчастинами й аксесуарами.(додаток № 4)

Сервісний центр по ремонті і сервісному обслуговуванні легкових і комерційних автомобілів укомплектований сучасним високоякісним устаткуванням –– 19-тью ремонтними діагностичними постами: 3 поста електронної діагностики, стенд розвал-сходження “Beissbarth”, тест-лінія SDL 260, стенд для перевірки люфтів –– ATZ-15, заправлення кондиціонерів, мийки інжекторів. 10 посад займає ремонт ходової частини автомобіля.

Очень интересно - Курсовая работа: Анализ финансового состояния

Для складних робіт з ремонту електричних систем автомобіля, існує окреме приміщення площею 150 кв.м., а також моторна ділянка, ділянка ремонту вузлів і агрегатів, ділянка шиномонтажа і балансування коліс, пост попереднього огляду автомобілів і 3 поста мийки автомобілів. В даний час ведеться будівництво малярно-кузовного комплексу площею 972 кв.м. на 16 постів. Після його введення в експлуатацію СТЦ “Авто-Лайф” надасть повний комплекс послуг власникам широкого модельного ряду автомобілів. СТО укомплектовано слюсарним інструментом Hazett.

Також є приміщення технічної інформації, спеціального інструмента й оснащення. При СТО побудований новий великий склад і офісна частина для обслуговування відвідувачів. Звичайно без висококваліфікованого персоналу досягти максимальної якості неможливо. Усі співробітники ретельно відбиралися. Технічний персонал проходить навчання в центрах “Bosch” і “Sachs”.Крім того, для всіх співробітників керівництво фірми “Авто-Лайф” створило умови для якісної і плодотворної роботи. Це і зручна роздягальня, комфортні душові, їдальня європейського рівня.

Організаційна структура ТОВ “Авто-Лайф”

Керівник : аналіз оперативних і статистичних даних, контроль і планування роботи станції.

СТО

Начальник СТО: оперативний аналіз і контроль роботи СТО, планування роботи СТО, установка нормативних даних для роботи, виняткові права роботи в системі (установка прав співробітникам, формування карт знижок на роботи, відкриття закритих документів.)

Адміністратор СТО: створення документів для клієнта на виконання робіт, призначення майстра-приймальника, заповнення необхідних довідників, формування звітів про роботу СТО.

Вам будет интересно - Реферат: Тесты по бухгалтерскому учёту

Майстер-приймальник : створення документів для клієнта, підбір робіт, призначення виконавців і установка відсотка виконання робіт, виписування податкових накладних, заповнення необхідних довідкових даних, формування звітів про роботу.

Інженер ділянки : призначення виконавців і установка відсотка виконання робіт, установка фактичного часу виконання робіт, формування звітів по обліку робітника часу і завантаженню ділянки.

Механік : проглядання звіту по обліку власного робочого часу.

Відділ запчастин

Начальник ВЗЧ : оперативний аналіз і контроль роботи ВЗЧ, планування роботи ВЗЧ, установка нормативних даних для роботи, виняткові права роботи в системі (установка прав співробітникам, формування карт знижок на запчастини.

Продавець : створення документів для клієнта на продаж запчастин, підбір і резервування запчастин, виписування податкових накладних, повернення запчастин від клієнта, заповнення необхідних довідкових даних, формування звітів про роботу, робота з простроченими резервами, контроль оплат документів.

Похожий материал - Реферат: Совершенствование учета и анализа использования фонда заработной платы

Логістик: формування замовлень постачальнику, аналіз продажів і установка довідкових даних для автоматичного формування замовлення постачальнику, виконання розподілу замовлених запчастин, контроль замовлення клієнта на всіх етапах до видачі.

Системний адміністратор.

Системний адміністратор : настройка і первинний запуск системи, заповнення констант, завантаження або початкове заповнення довідників, віддзеркалення в довідниках структури станції (кількість фірм, підрозділів, цехів, складів, робочих місць) при початку роботи, ведення списку користувачів і установка їх прав в системі, щоденне формування архіву бази (в ручну або автоматично), виконання вивантаження і завантаження даних за день (в ручну або автоматично) (за наявності модуля вивантаження даних в бухгалтерію), створення зовнішніх звітів, зміна виду друкарських документів.

Бухгалтерія

Головний бухгалтер : установка нормативних даних для ведення обліку і списання, виняткові права роботи в системі (відкриття закритих документів, коректування карток клієнтів), оперативний аналіз і контроль ведення обліку, подання податкової, фінансової і статистичної звітності в терміни й органи, установлені чинним законодавством , надання щорічного звіту в органи правління товариства.

Бухгалтер : заповнення необхідних довідкових даних, контроль оформлення документів на реалізацію товарів і послуг, контроль оформлення податкових накладних, завантаження банку, розноска платежів, формування перерахунку платежів, за наявності модуля обміну контроль завантаження даних.

К-во Просмотров: 133